تصمیم کبری!

 

تنها چیزی که در مورد نیلوفر (خواهرم) باعث میشه بهش حسودی کنم اینه که برای هر روزی که شروع می کنه یه برنامه از قبل تنظیم شده داره. همیشه خدا می تونی یه دفترچه یا یه سررسید رو توی کیفش پیدا کنی که کارای روزانه ش رو توش نوشته و شده تا نیمه شب همه ش رو تیک می زنه.

تا حالا بیشتر از صد بار خواستم از روی برنامه عمل کنم. کتاب " قورباغه را قورت بده" رو چندین و چند بار خوندم ولی بازم بیشتر از یکی دو روز نتونستم روی تصمیمم وایسم!

اول هر سال می رم یه سررسید خوشگل می خرم و به خودم قول می دم کارای روزانه م رو از قبل برنامه ریزی کنم. روزی حداقل یک ساعت رو به یادگیری چیزایی که دوستشون ندارم ولی برام ضروریه اختصاص بدم و هزار تا قول و قرار دیگه. ولی هر چی شما توی سررسیدم چیزی می نویسید خودمم می نویسم و به نوشته هام عمل می کنم.

حالا اما توی موقعیتی هستم که بدون برنامه ریزی عملاً از زندگیم عقب می افتم. باید خودم رو مجبور کنم که به صورت منظم یه سری کار رو انجام بدم تا بتونم توی مدتی که براشون فرجه گذاشتم تمومشون کنم. قضیه برای خودم که خیلی حیثیتی شده!

در مورد برنامه هام و کارایی که قراره انجام بدم بعداً بیشتر براتون حرف می زنم.

اینم از برنامه امروزم. با اینکه حالم خوب نبوده ولی تا حد زیادیش رو به سرانجام رسوندم و بقیه رو هم تا آخر شب تیک می زنم. اگه تصمیم کبرای خانم نازنین به نتیجه ای رسید حتماً در مورد مراحلش و کارایی که باید انجام داد براتون توضیح می دم. اگرم به نتیجه نرسید که هیچی!!

/ 64 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بانوی اهورایی

چه وبلاگ بامزه ای داری!به منم سر بزن.منم گاه گاهی از اون پچ پچ های زنونه مینویسم و کلا فضای وبلاگم زنونه است.تبادل لینک؟[لبخند]

hamed_clever

man omadam yani emtehanam tamom shod be man sar bezan

padis

سلام.خوشحال میشم به منم سربزنیییییییییییییییی

ب.ر

آآآی ی ی گفتیییی......[نیشخند]

من

تو استعداد نویسندگی رو اونقدر داری ی ی ی که از نظر من الان رسما نویسنده ای ومن از این به بعد خانم نویسنده صدات میکنم...[لبخند][پلک]

سید

به هر حال استعداد ها و روحیات فرق میکنه مهم اینه که آدم تلاش خودش را بکنه

سمی

واقعا روش خوبیه جواب می ده من خودم حالا نه که واسه هر روزم این کارو بکنم اما وقتی یه خورئده حجم کارم بالا می ره دقیقا همین کارو می کنم و خیلی خیلی کارام رو بهتر انجام می دم تو هم تمرین کن عادت می کنی[چشمک]

سپیده

سلام عزیزم بیصبرانه منتظر پستای جدیدتم [ماچ]

پری جذامی

برنج و سیب زمینی رو حذق کن. ماهی 4کیلو کم میشه خود به خود. [عینک]